Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29873
Stary 19.12.2014, 20:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dzieci ubeków jak wolisz, to sa całe pokolenia. dziadek w UB, syn w WSI lub SB (jak np. Kulczyk), ale co ty mozesz o tym wiedzoieć soro Stonoga ci o tym nie powiedział na youtube.
No to dawaj drzewo genealogiczne Stonogi i jeśli jest tak jak mówisz, to ci przyznaje rację od kopa

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
kompromitujesz się coraz bardziej , co to za przykład , dziecko jesteś? , jak masz argumenty to pisz a nie wymyślaj niestworzone historie,natomiast co do Smoleńska , dam Ci dobra radę , lepiej milczeć niż się pogrążać i zachowywać haniebnie
No napisałeś, że nie interesuje cię ich program wyborczy ideologia itp. ale na nich głosujesz, więc ciekawi mnie co do ciebie przemawia za tym, że uważasz, że po przejęciu przez nich władzy dojdzie do zmian? Rozumiem, że kluczem do wszystkich problemów w Polsce jest tylko obalenie rządu i przejęcie władzy? dobrze zrozumiałem, czy coś jeszcze się za tym kryje?
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.12.2014 o godz. 20:56.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰