Gwiaździsty napisał(a):

Dzieci ubeków jak wolisz, to sa całe pokolenia. dziadek w UB, syn w WSI lub SB (jak np. Kulczyk), ale co ty mozesz o tym wiedzoieć soro Stonoga ci o tym nie powiedział na youtube.
|
No to dawaj drzewo genealogiczne Stonogi i jeśli jest tak jak mówisz, to ci przyznaje rację od kopa
kerim1906 napisał(a):

|
kompromitujesz się coraz bardziej , co to za przykład , dziecko jesteś? , jak masz argumenty to pisz a nie wymyślaj niestworzone historie,natomiast co do Smoleńska , dam Ci dobra radę , lepiej milczeć niż się pogrążać i zachowywać haniebnie
|
No napisałeś, że nie interesuje cię ich program wyborczy ideologia itp. ale na nich głosujesz, więc ciekawi mnie co do ciebie przemawia za tym, że uważasz, że po przejęciu przez nich władzy dojdzie do zmian? Rozumiem, że kluczem do wszystkich problemów w Polsce jest tylko obalenie rządu i przejęcie władzy? dobrze zrozumiałem, czy coś jeszcze się za tym kryje?
