Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29871
Stary 19.12.2014, 20:11
palikot napisał(a):Wyświetl post
Myślisz, że do UB przyjmowali jeszcze embriony?
Dzieci ubeków jak wolisz, to sa całe pokolenia. dziadek w UB, syn w WSI lub SB (jak np. Kulczyk), ale co ty mozesz o tym wiedzoieć soro Stonoga ci o tym nie powiedział na youtube.