He, he, he ale ci pseudoopozycjonista dziadek z muszką kisiel w mózgu zrobił. Reklamuj dalej ubekow, mnie to nie dziwi. Ruskie putinowskie barachło mocno inwestuje w tzw. prawicowe i narodowe partyjki w Europie, przekazując im pieniądze. Tak jest m.in. z Jobikiem na Węgrzech, we Francji z Frontem Narodowym, zapewne tak jest i w Polsce jak się czyta niektóre wypowiedzi tych kanapowców. Zresztą dziadek Korwin na pewni nie darmo goni do ambasady rosyjskiej przy okazji ichniejszych świąt
