Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29869
Stary 19.12.2014, 19:58
palikot napisał(a):Wyświetl post
A niech se będzie tym agentem, skoro agentura chce ich wsadzić to dobrze. Każdy kto chce wsadzić złodziei to dobrze chce . Problem jest taki, że na kłamstwie nie zajedzie daleko, bo gra w odkryte karty, więc każde kłamstwo będzie u niego budziło podejżenia, zresztą już takie były więc póki co to daje mu wiarygodność.
He, he, he ale ci pseudoopozycjonista dziadek z muszką kisiel w mózgu zrobił. Reklamuj dalej ubekow, mnie to nie dziwi. Ruskie putinowskie barachło mocno inwestuje w tzw. prawicowe i narodowe partyjki w Europie, przekazując im pieniądze. Tak jest m.in. z Jobikiem na Węgrzech, we Francji z Frontem Narodowym, zapewne tak jest i w Polsce jak się czyta niektóre wypowiedzi tych kanapowców. Zresztą dziadek Korwin na pewni nie darmo goni do ambasady rosyjskiej przy okazji ichniejszych świąt