Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8383
Stary 19.12.2014, 19:57
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
W Wadowicach powstanie gigant spożywczy. Tamtejszy Maspex ogłosił dziś transakcję przejęcia kluczowych aktywów firmy Agros Nova – m.in. dwóch zakładów produkcyjnych, a także popularnych marek dżemów, ketchupów i soków. Choć żadna ze stron transakcji nie ujawnia jej kwoty, Maspex Wadowice nie kryje, że będzie to największy zakup w historii firmy. Po jego sfinalizowaniu ma powstać grupa spożywcza o obrotach przekraczających 4 miliardy złotych.

http://www.forbes.pl/maspex-przejmie...,1.html#fp=frb

Wg mnie to wyklucza zakup Wisły w najbliższym czasie, bo Maspex będzie musiał oddać kredyt za zakup.
Mieć taki Mózg jak P w dodatku z Wiślackim sercem (nie wiem czy On je ma) to byłaby pełnia szczęścia... Panowie zaczynali od przywożenia w maluchu zabielacza do kawy z Niemiec, a dziś...
Pewnie gdyby weszli to wiedzieliby czego chcą i jak to zrobić... pytanie czy byliby też choć trochę kibicami bo bez tego ani rusz...
Ostatnio edytowane przez arti : 20.12.2014 o godz. 08:14.
Odpowiedz cytując