Nie nie jeszcze was trochę dzisiaj pomęczę, bo mam dzisiaj ewidentnie złośliwe nastawienie

To wynika z pogody

Drogi kol. Smuga - ja szacunek mam do zmarłych, ale nie do ludzi którzy w kampanii 3 lata temu wykorzystywali tą tragedie do swoich celów wyborczych i opowiadali rzeczy na które nie mieli żadnych dowodów podburzając tym samym głupi lud.
kerim1906 - czyli jak będą postulować za kanibalizmem to rozumiem nie będzie cię interesować ten punkt programu ich partii, byle tylko komuchów i zsldowców odrzucili do władzy?
