Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29865
Stary 19.12.2014, 19:33
Te wycieczki w stronę Smoleńska mógłbyś sobie darować. Ta sprawa dla każdego przyzwoitego Polaka jest probierzem tego w jakim stanie było/jest nasze państwo. Jeżeli Ty tego nie możesz albo nie chcesz zrozumieć, to trudno. Powinieneś jednak zachować, chociaż krztynę szacunku dla tych, którzy tam zginęli niezależnie od wyznawanych przez nich poglądów. Bez odbioru.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!