Smuga napisał(a):

Piszesz, to samo, co niejaki emj10. Czyżbyście nadawali z tej samej centrali? Wypadałoby przynajmniej zmienić przekaz, bo, inaczej powtarzacie identyczną śpiewkę. AS82 i yorkuś wkleili tu dzisiaj jak na zawołanie te same propagandowe broszurki. Z tego wynika niezbicie jasno, że są z tej samej "stajni". Kto jest Panowie Waszym oficerem prowadzącym? Grzesio "Ja Cię zniszczę" Schetyna? Dobrze kombinuję?
|
Dobrze. Wynajął nas do zatuszowania dowodów katastrofy smoleńskiej, żebyście przypadkiem nie doszli do prawdy, bo Kopacz strasznie zależy na tym i boi się śledztwa w politycznym na forum Kibiców Wisły Kraków. Mam przecieki, że ponoć jesteście najbliżej rozwiązania zagadki

oj ruscy agenci, jak się was miło czyta w ten przygnębiający dzień
Gwiaździsty napisał(a):

Wiadro zimnej wody na głowę pomoże ochłonąć bo chyba nie rozxum. Mąciwoda z WSI najbardziej złodziejskiej organizacji mafijno-politycznej miałby robić za Robin Hooda ? Coś ci się bajki popier...ły.
A wklejaj sobie tego durnia. Dukaczewski się śmieje z takich użytecznych .....
|
A niech se będzie tym agentem, skoro agentura chce ich wsadzić to dobrze.

Każdy kto chce wsadzić złodziei to dobrze chce

. Problem jest taki, że na kłamstwie nie zajedzie daleko, bo gra w odkryte karty, więc każde kłamstwo będzie u niego budziło podejżenia, zresztą już takie były więc póki co to daje mu wiarygodność.