Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29864
Stary 19.12.2014, 19:26
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Piszesz, to samo, co niejaki emj10. Czyżbyście nadawali z tej samej centrali? Wypadałoby przynajmniej zmienić przekaz, bo, inaczej powtarzacie identyczną śpiewkę. AS82 i yorkuś wkleili tu dzisiaj jak na zawołanie te same propagandowe broszurki. Z tego wynika niezbicie jasno, że są z tej samej "stajni". Kto jest Panowie Waszym oficerem prowadzącym? Grzesio "Ja Cię zniszczę" Schetyna? Dobrze kombinuję?
Dobrze. Wynajął nas do zatuszowania dowodów katastrofy smoleńskiej, żebyście przypadkiem nie doszli do prawdy, bo Kopacz strasznie zależy na tym i boi się śledztwa w politycznym na forum Kibiców Wisły Kraków. Mam przecieki, że ponoć jesteście najbliżej rozwiązania zagadki
oj ruscy agenci, jak się was miło czyta w ten przygnębiający dzień

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wiadro zimnej wody na głowę pomoże ochłonąć bo chyba nie rozxum. Mąciwoda z WSI najbardziej złodziejskiej organizacji mafijno-politycznej miałby robić za Robin Hooda ? Coś ci się bajki popier...ły.
A wklejaj sobie tego durnia. Dukaczewski się śmieje z takich użytecznych .....
A niech se będzie tym agentem, skoro agentura chce ich wsadzić to dobrze. Każdy kto chce wsadzić złodziei to dobrze chce . Problem jest taki, że na kłamstwie nie zajedzie daleko, bo gra w odkryte karty, więc każde kłamstwo będzie u niego budziło podejżenia, zresztą już takie były więc póki co to daje mu wiarygodność.
Ostatnio edytowane przez palikot : 19.12.2014 o godz. 19:33.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰