Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29861
Stary 19.12.2014, 19:01
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Upośledzony, czy tam klamot dzisiaj brak dyżuru na naszym legijnym forum?
ciekawe, ciekawe , zadaniowiec napisał to tuż pod postem upośledzonego ale kumatego w którym up. ale kumaty opisał porażkę szechtera w starciu z ziemkiewiczem w sądzie , co go tak zdenerwowało ? , duży napis że szechter terroryzuje oponentów pozwami ? że można już mówić że szechter terroryzuje przeciwników pozwami sądowymi, to jest nowość w wykonaniu warszawiaczka emj10 , nie wolno tykać szechtera , no , no
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 19.12.2014 o godz. 19:18.