emj10 napisał(a):

|
Upośledzony, czy tam klamot dzisiaj brak dyżuru na naszym legijnym forum?
|
ciekawe, ciekawe , zadaniowiec napisał to tuż pod postem upośledzonego ale kumatego w którym up. ale kumaty opisał porażkę szechtera w starciu z ziemkiewiczem w sądzie , co go tak zdenerwowało ? , duży napis że szechter terroryzuje oponentów pozwami ? że można już mówić że szechter terroryzuje przeciwników pozwami sądowymi, to jest nowość w wykonaniu warszawiaczka emj10 , nie wolno tykać szechtera

, no , no