Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
29858
19.12.2014, 18:53
palikot
napisał(a):
A ty do tej pory ani jednego komentarza merytorycznego nie przedstawiłeś a piszesz komuś o mąceniu
co by nie powiedzieć legioniście, ale przynajmniej w jego niektórych rozważaniach są dane liczby i co najważniejsze związek logiczny w przeciwieństwie do was, gdzie jest jeszcze gorzej nawet niż z PO. W ogóle nie zadajecie pytań, nie pytacie dlaczego? po co? czemu? ile? co z tego wynika? jaki będzie skutek? Wystarczy wam wciskać ciemnotę o obalaniu rządów, że coś to zmieni podpartą gadaniną o patriotyźmie i wtedy na gwałt wszyscy dostajecie orgazmu
Można wami tak manipulować, że brzuch boli od śmiania się z waszej naiwności.
A najbardziej śmieszy mnie argumentacja, że jak piszesz coś źle o PIS to wspierasz PO - kwintesencja logiki
Za to od Ciebie mieliśmy zalew filmików z noname-ami, kreowanie na nowego Zorro funkcjonariusza komunistycznych służb specjalnych - niejakiego Stonogi, którego lansowałeś przy byle okazji. Czyli spełniałes rolę użytecznego .......
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty