|
PiVoSH92, dla nich Zachód zaczyna się za zachodnią granicą Węgier... austriacka liga, czy niemiecka 2 Bundesliga to znacznie atrakcyjniejszy cel niż nasza ekstraklasa, a nie oszukujmy się, mało osób myśli tak przyszłościowo, jak np. Duda z Legii, który przyszedł do Wawy nie po gruby hajs, ale po to, by się wypromować. Ci w wieku 24, 25 lat chcą już coś zarobić, żeby się w życiu ustawić - u nas jest trochę lepiej finansowo, ale i konkurencja w składzie większa. Poza stadionami naprawdę nie mamy czym przyciągać, bo jedynie Legia w tej lidze coś tam ciuła w europejskich pucharach... Niby taki Lovrencsics się rozwiąnął w Poznaniu, ale jeszcze nie wyjechał - widać, że wcale nie jest tak różowo, jak się wydaje. A i stamtąd da się wybić - patrz przykład Besicia, który z Ferencvárosu poszedł do Evertonu...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|