|
Jeżeli finansowo są tam na takim samym poziomie jak tu to jedyny motyw to chęć wybicia się na zachód w młodym wieku - na pewno mamy znacznie bardziej medialną ligę. Transfer Gumisia to mniej-więcej to, co transfer Nalepy - u nas nikt by go nie chciał, bo się ....a skompromitował, więc wzięli go tam, bo nie mieli nic do stracenia i jakoś działa.
|