Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29854
Stary 19.12.2014, 17:06
W końcu się biorą za Pisowskiego playboya :

Tomasz Kaczmarek oskarżony o przekroczenie uprawnień podczas czynności operacyjnych podczas pracy w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Kłopoty "agenta Tomka" mają związek m.in. ze sprawą "wilii Kwaśniewskich". Grozi mu do 8 lat więzienia