|
W końcu się biorą za Pisowskiego playboya :
Tomasz Kaczmarek oskarżony o przekroczenie uprawnień podczas czynności operacyjnych podczas pracy w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Kłopoty "agenta Tomka" mają związek m.in. ze sprawą "wilii Kwaśniewskich". Grozi mu do 8 lat więzienia
|