Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16830
Stary 19.12.2014, 16:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Rynek węgierski penetrowany jest przez przynajmniej jedną ciekawą ligę, a mianowicie rumuńską.
Zwłaszcza kluby z Siedmiogrodu, gdzie mieszka spora mniejszość węgierska ściągają do siebie stamtąd piłkarzy.
A z kolei liga rumuńska jest lepszą niż nasza odskocznią do Włoch.
no dobrze ale jak ma się do twojej tezy to, że w całej lidze rumuńskiej gra 2 Węgrów słownie DWÓCH WĘGRÓW:

http://www.transfermarkt.pl/zoltan-k.../spieler/74324
http://www.transfermarkt.pl/lukacs-b...spieler/130775

i tak jak spojrzeć po suchych statach to żaden dupy nie urywa

PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ale tych słabszych można tu brać, nie potrzebujemy super talentów, tylko solidnych piłkarzy - takich powinno tam być na pęczki, bo poziom ligi zaskakująco wysoki (Choć Nalepa grający w I składzie...).
nawet nie słabszych, a średnich bo nie wiem jak płaci się w takim np Videotonie(zagraniczny menago, ciekawa jak na Węgry kadra itd) który po 17 kolejkach odstawił MTK na 12 punktów ale podejrzewam, że reszta byłaby w naszym zasięgu, topu i najbardziej utalentowanych na pewno nie wybierzemy- to oczywiste, że zrobią to kluby z dużo silniejszych lig niż nasza ale takich średniaczków bylibyśmy w stanie spokojnie upolować, z całym szacunkiem ale tam na prawdę nie ma Ameryki:





jak dla mnie to jest bardzo dobry kierunek, wiadomo, że nie ściągać hurtem i wagonami tak jak pewien Ptak w Pogoni ale 1-2/2-3 z delikatnymi kontraktami z opcją/wypożyczenia z pierwokupem jak się sprawdzą i tyle
Odpowiedz cytując