Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
KurzaWagina
Junior Member
Od: 05.2013
Offline
#
29852
19.12.2014, 16:20
emj10
napisał(a):
Upośledzony, czy tam klamot dzisiaj brak dyżuru
na naszym legijnym forum
?
Co tu robi cwe(L)? i jeszcze się panoszy u nas na forum. Gonić takich.
KurzaWagina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KurzaWagina
Znajdź inne posty napisane przez KurzaWagina