Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16829
Stary 19.12.2014, 15:04
Ale tych słabszych można tu brać, nie potrzebujemy super talentów, tylko solidnych piłkarzy - takich powinno tam być na pęczki, bo poziom ligi zaskakująco wysoki (Choć Nalepa grający w I składzie...).
Odpowiedz cytując