Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29847
Stary 19.12.2014, 14:43
To mam rozumieć że Kerim to posłaniec prezesa, a ty Gwieździsty samego Antoniego M.
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
i czy yorkuś jak już pisałem nie jest zabawny
A co w złodziejstwie jest zabawnego?
Czyżby temat złodziejstwa wśród posłów was drażnił? Może dlatego że prym wiodą posłowie PIS?
Ostatnio edytowane przez york09 : 19.12.2014 o godz. 15:10.