To mam rozumieć że Kerim to posłaniec prezesa, a ty Gwieździsty samego Antoniego M.
kerim1906 napisał(a):

i czy yorkuś jak już pisałem nie jest zabawny
|
A co w złodziejstwie jest zabawnego?
Czyżby temat złodziejstwa wśród posłów was drażnił? Może dlatego że prym wiodą posłowie PIS?