Arronax napisał(a):

|
Haha Skorża chce do Lecha Dudkę . Takiego wała ...
|
niech spierdalają do wronek
jeszcze nie dawno:
http://sport.fakt.pl/ dariusz-dudka-we-wronkach-czeka-na-oferte-z-lecha,artykuly,419295,1.html
http://www.wprzerwie.pl/ rumak-nie-chcial-dudki-reprezentant-polski-zagra-w-birmingham-city-zdjecia-,artykul,458331,1,12364.html
http://bulgarska.pl/ lech-na-razie-rezygnuje-z-dudki,artykul.html?material_id=523b23bc16f1da45687aac95