kerim1906 napisał(a):

|
yorkuś jest zabawny , emj 10 jest niebezpieczny , pisałem już dlaczego ,nie będę się powtarzał , rozmyje każdy temat jako "niezależny" , kogo może wyzywa od trolli ,"kontroluje" to forum koncertowo , jak chwilę kogoś sensownego braknie warszawiaczek się rozkręca , wtórują mu pożyteczni idioci , jak ktoś go skontruje faktami i merytoryką zwija się i nie ma go przez jakiś czas , ile on już miał tutaj wcieleń i co nie robił , a to w wołominie , a to w Hamburgu , a to w warszawce, wszędzie był , wszystko wie , na wszystkim się zna , tacy jak on buszują po różnych forach , jak pisałem na salonie 24 jest taki dyżurny józek moneta , zawsze gotowy do rozmycia , obśmiania niewygodnego tematu
|
Racja, widać że przeszedł jakąś selekcję u Schetyny. Musieli docenić temat polityczny na wislackim forum skoro rzucili taką perełkę

. następni to są już z pospolitego ruszenia, gorszego sortu

. Giertych tez widać nie inwestuje za dużo

.