Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 19.12.2014, 13:48
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Szkoda ze dzieci tak niszcza to co było budowane przez lata '90...
Sory że się wetnę ale co było budowane przez lata 90te?
Koniec lat 80tych pocz 90tych to dewastacja tych takich plastikowych ławeczek z których jedynie takie betonowe murki zostały.Potem jeden wielki bluzg - na każdego, czasami ciężko było by dokończyć jedną zwrotkę 'pro' bo nikomu się nie chciało a jak jak poszło sędzia .... , albo słynna odpowiedź 'gwiazda biała was jebała' to wszyscy z pianą na ryju się darli - pamiętam jak repra była na hurniku to wtedy wszystkie gazety się rozpisywały że przez cały mecz był jeden wielki bluzg, jak przyjeżdżała Legia to połowa repertuaru to była L. to wiadomo kto.

Nie stawiajcie tych lat 90tych jako nie wiadomo jaki przykład , bo to dopiero G 'ucywilizował' doping i doprowadził że był on na na prawdę bardzo wysokim poziomie a szala 'pro', 'anty' - przesunęła się w tą pierwszą stronę.Teraz od jakiegoś już czasu jest zwrot co moim zdaniem mocno odbiło się na głośności , bo nie czarujmy się, spora część z C o sąsiadce to wie tyle ile napiszą w gazecie a tak na prawdę to zero styczności, nikt im nigdy nie w.......ił, nie przegonił itp

Reasumując, cytując klasyka - sorry taki mamy klimat(w tym mieście). Podziękowania to raczej należy złożyć tej bandzie przerzutów z kałuży. Polityka ignorowania ich skończyła się tak jak się skończyła więc teraz jest inna polityka.Od tych co dzieją się bezpośrednio na mieście o których się nie wypowiadam bo nie siedzę w temacie, do jebania ich na murach i na meczach - także kosza.

Nie żeby mi się to wielce podobało - szczególnie na koszu gdzie grają kobiety i jest cała masa przypadkowych osób ale moim zdaniem nie ma w ogóle sensu o tym dyskutować bo nie mamy na nic wpływu.Jeśli pewno osoby będą chciały coś zmienić to to zrobią
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.12.2014 o godz. 13:51.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując