W Wadowicach powstanie gigant spożywczy. Tamtejszy Maspex ogłosił dziś transakcję przejęcia kluczowych aktywów firmy Agros Nova – m.in. dwóch zakładów produkcyjnych, a także popularnych marek dżemów, ketchupów i soków. Choć żadna ze stron transakcji nie ujawnia jej kwoty, Maspex Wadowice nie kryje, że będzie to największy zakup w historii firmy.
Po jego sfinalizowaniu ma powstać grupa spożywcza o obrotach przekraczających 4 miliardy złotych.
http://www.forbes.pl/maspex-przejmie...,1.html#fp=frb
Wg mnie to wyklucza zakup Wisły w najbliższym czasie, bo Maspex będzie musiał oddać kredyt za zakup.