Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.12.2014, 12:46
fialo napisał(a):Wyświetl post
Kilka punktow, choć wiem, że do niektórych to jak grochem o ścianę:

- Ostanio na hali żydy pojawiły się w 200 osób na Adamku i jedyne co zarzucili to "WTSK", wy moze lubicie jak sie wam pluje w twarz, wiekszosc kibicow Wisly nie
Aha. Urazili Twój honor, więc jak wykrzyczysz na hali (na której ich nie ma) rodzicom i dzieciom, jakie żydy to ....., to poczujesz satysfakcję? Niewiele ci trzeba.

fialo napisał(a):Wyświetl post
- Kazdy z nas mieszkajacych w Krakowie oraz znajacych realia, moze napisac ksiazke o parszywych zagrywkach zydow, o typach, z ktorymi smigales na mecze, a pozniej ten sam osobnik goni Ciebie z nowymi kolegami z cracovii. Przyspiewki skierowane w stosunku do lasek w paski to odbicie rzeczywistosci i nawzywanie rzeczy po imieniu po prostu, komus sie nie podoba, trudno - ma wiele rozrywek w mieście do wyboru
I znowu. Co zyskujesz drąc się o tym ludziom kompletnie nieobecnym w temacie?

fialo napisał(a):Wyświetl post
- Wśród kibiców Wisły, szczególnie z tego młodego pokolenia - choć niekoniecznie tylko - panuje niebezpieczny trend, który zaraz może odbić się w mieście - mianowicie - kreowanie największego wroga jako Legii Warszawa alias cwe(7)ki, także należy ich wychowywać i przypominać z czyjej strony jest najwieksze zagrożenie, bo jak wiadomo na słaba cracovia = wielka Wisła, na każdym polu, a na tym nam chyba (?) wszystkim zależy
Odnośnie Legii słyszałem to samo 10 i 15 lat temu. To były czasy, kiedy chuligani chuliganili, a kibice dopingowali. Teraz dotarliśmy do punktu, w którym dzieciaki myślą, że są chuliganami, bo będą obrażać żydów. Rzeczywiście, niesamowitej odwagi to wymaga. Zwłaszcza w hali, w której ich nie ma.

fialo napisał(a):Wyświetl post
- Hipokryzja od niektórych aż bije. Wychodzę z domu - słysze bluzgi, w tramwaju bluzgi, w pracy bluzgi, na uczelni bluzgi, ogolnie wszedzie gdzie sie nie ruszę słychać łacinę, a nagle święte oburzenie OJEJEEJEJEJ NA MECZU PRZEKLINAJO, też bym chciał, żeby świat idelany istniał, ale niestety
Mhm. Czyli skoro jest źle wszędzie, to źle ma też być w miejscu i okolicznościach, na które mamy wpływ, tak?


fialo napisał(a):Wyświetl post
- JŻS!
Pełna zgoda.

Reasumując - chcesz mocnej kibolsko Wisły? Krzycząc kompletnie od czapy teksty na meczu damskiego kosza tego nie osiągnięsz. Idź na siłownię, zapisz się na SW i bądź lepszy i mądrzejszy od parchów w każdym aspekcie życia.
Odpowiedz cytując