Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29834
Stary 19.12.2014, 11:30
Wiesz co emj? Ja Cię trochę zaczynam rozszyfrowywać. Jesteś osobą, która broni ten rząd pod płaszczykiem hasła "„vanitas vanitatum, et omnia vanitas""

Nie ma potrzeby głosować - po co? Skoro wszędzie agenty, nie ma alternatywy, wszyscy umoczeni,"tamci jeszcze gorsi", nie ma sensu się ruszać w domu.

Skoro wychodzisz z takiego założenia- po co cokolwiek zmieniać- to w takim wypadku wspierasz ten aktualny rząd.

Wiele osób zastanawiało się tu- dlaczego jeszcze ludzie nie wyszli na ulicę- otóż nie wyszli, dlatego, bo żyją w poczuciu, że i tak nic nie zmienią: wszyscy kradną , że "jeden ...." "to ci sami". - i Ty - specjalnie lub nie, te poglądy utrwalasz.

Bardzo nie ładnie z Twojej strony, wszak każda ruch społeczny w aktualnej sytuacji jest pożądany.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 19.12.2014 o godz. 14:20.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/