uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

:
Jak mają na PO coś znaleźć będąc w opozycji? wszystkie ważne stanowiska mające funkcje sprawcze są w rękach PO od 7 lat.
Co do sfałszowanych wyborów to już w niektórych miejscach/okręgach sądy pozytywnie przyjęły pozwy o fałszerstwa i tam będą powtórki wyborów, więc już można powiedzieć, że te wybory nie były do końca uczciwe.
|
W tej wypowiedzi są sprzeczności. Bo jak piszesz :
Jak mają na PO coś znaleźć będąc w opozycji? wszystkie ważne stanowiska mające funkcje sprawcze są w rękach PO od 7 lat.
A za chwilę że sądy coś znalazły.
To jak to w końcu po czyjej stronie te sądy?
Kaczyński w2013r
Cytat:
Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Żyrardowie pytany o to, czy partia będzie kontrolowała przebieg kolejnych wyborów w Polsce, zapowiedział stworzenie "ruchu pilnowania wyborów". Po poprzednich wyborach, w związku z dużą liczbą głosów nieważnych, niektórzy politycy PiS sugerowali, że wynik wyborów mógł zostać sfałszowany.
W każdym lokalu wyborczym musi być odważny pełnomocnik, który będzie pilnował do rana głosowania. Wszystkie wywieszone (na drzwiach lokalu wyborczego - red.) wyniki głosowania muszą być sfotografowane i sami musimy je podliczać. Dobrze by było, aby pod każdym lokalem wyborczym stali ludzie, gotowi stać tam całą noc, aby ten kto jest w środku miał poczucie, że jest wspierany - tłumaczył istotę "ruchu pilnowania wyborów" Kaczyński
http://www.wprost.pl/ar/396493/Kaczy...-liczyc-glosy/
|
No i pytanie: czy w pisie sa ludzie ślepi, durni, przekupni, że niczego jego gwardia z "ruchu pilnowania wyborów" nie zauważyła. Bo żadnych donosów od jego tysięcy "mężów" nie było.