szprotson napisał(a):

|
Dudi kilka spotkań temu był najlepszy na placu. Nie dośc że łata każda dziure to robi atmosfere. Jak wroci Ostoja to miejsce traci ten który stracic powinien czyli Alan.
|
i z tym muszę się zgodzić, a w pamięć zapadło mi jeszcze kilka strzałów w kosmos w ostatnich meczach gdzie dało się tą sytuację inaczej rozwiązać i teraz nasuwa się pytanie czy kisić na ławie co by nie powiedzieć zdolnego i obiecującego 21 latka kosztem 30 latka z Macedonii który prochu już raczej nie wymyśli czy może lepiej go gdzieś wypożyczyć, ale kto wejdzie w razie kontuzji? nie lada zagwozdka dla dyzmy...