Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68830
Stary 19.12.2014, 10:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dudi kilka spotkań temu był najlepszy na placu. Nie dośc że łata każda dziure to robi atmosfere. Jak wroci Ostoja to miejsce traci ten który stracic powinien czyli Alan.
i z tym muszę się zgodzić, a w pamięć zapadło mi jeszcze kilka strzałów w kosmos w ostatnich meczach gdzie dało się tą sytuację inaczej rozwiązać i teraz nasuwa się pytanie czy kisić na ławie co by nie powiedzieć zdolnego i obiecującego 21 latka kosztem 30 latka z Macedonii który prochu już raczej nie wymyśli czy może lepiej go gdzieś wypożyczyć, ale kto wejdzie w razie kontuzji? nie lada zagwozdka dla dyzmy...
Odpowiedz cytując