Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 19.12.2014, 10:28
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
No Ty rzeczywiscie dorosły jestes wylewając swoje żale jak każde dziecko z gimnazjum które to robi na pejsbuku albo innym gównie... Mnie tez sie nie podobalo dla Twojej wiadomosci ale ....a nie robie z tego afery ...
Nie wstyd Ci tak sie kompromitowac ?

OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
i ale do gniazdowego nikt nie podejdzie
Jestes pewny ? Czy piszesz tylko dla zasady ?
Odpowiedz cytując