OpEnTaNy napisał(a):

|
No Ty rzeczywiscie dorosły jestes wylewając swoje żale jak każde dziecko z gimnazjum które to robi na pejsbuku albo innym gównie... Mnie tez sie nie podobalo dla Twojej wiadomosci ale ....a nie robie z tego afery ...
|
Nie wstyd Ci tak sie kompromitowac ?
OpEnTaNy napisał(a):

|
i ale do gniazdowego nikt nie podejdzie
|
Jestes pewny ? Czy piszesz tylko dla zasady ?