Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68825
Stary 18.12.2014, 21:42
Obecnie jedyny plus Dudki jest taki,że może zagrać wszędzie. Ale jak tylko Ostoja się wyleczy i daj Boże wróci do swojego solidnego poziomu to Darek raczej na ławce runde przesiedzi. Obrona obstawiona a na DP Ostoja w formie i Uryga lepiej się prezentują.

Podstawa to jakikolwiek skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia. Bo dolce głąb i seler to raczej do innej branży się nadają.
Ale nie róbmy od razu akcji typu z nędzy do piniędzy. Jak ktokolwiek sensowny przyjdzie przy naszych dalszych problemach to będzie pozytyw.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując