|
Obecnie jedyny plus Dudki jest taki,że może zagrać wszędzie. Ale jak tylko Ostoja się wyleczy i daj Boże wróci do swojego solidnego poziomu to Darek raczej na ławce runde przesiedzi. Obrona obstawiona a na DP Ostoja w formie i Uryga lepiej się prezentują.
Podstawa to jakikolwiek skrzydłowy z prawdziwego zdarzenia. Bo dolce głąb i seler to raczej do innej branży się nadają.
Ale nie róbmy od razu akcji typu z nędzy do piniędzy. Jak ktokolwiek sensowny przyjdzie przy naszych dalszych problemach to będzie pozytyw.
|