Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29831
Stary 18.12.2014, 21:11
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Wiedzę, że Drozd/Dzord/kerim znowu napisał post pod postem ale sorki już masz u mnie bana od pewnego czasu i nie planuję go zdejmować.



Na Po też nie potrafią coś znaleźć niczego i w końcu uznali że ostatnie wybory też nie były sfałszowane
Jak mają na PO coś znaleźć będąc w opozycji? wszystkie ważne stanowiska mające funkcje sprawcze są w rękach PO od 7 lat.
Co do sfałszowanych wyborów to już w niektórych miejscach/okręgach sądy pozytywnie przyjęły pozwy o fałszerstwa i tam będą powtórki wyborów, więc już można powiedzieć, że te wybory nie były do końca uczciwe. Zresztą o sfałszowanych wyborach nie mówi tylko PiS. Np. Wipler mówi to samo co oni ale kamikaze już tego nie skomentuje, że mówi pisowkim głosem.

Jednak ten program PiSu, który się na niczym nie zna uchronił POlskę przed kryzysem co przyznaje sam Bielecki JanKrzysztof

http://wpolityce.pl/gospodarka/20345...szka-platformy

Wilk z KNP dobrze myśli http://www.mpolska24.pl/post/7426
Ostatnio edytowane przez uposledzony_ale_kumaty : 18.12.2014 o godz. 21:17.