Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68824
Stary 18.12.2014, 20:27
Pół roku z przedłużeniem na ew. 2 kolejne to nie jest zły pomysł, ale dla mnie kluczem powinno być przedłużenie kontaktu m.in. z Dudką - może nie gra na najwyższym poziomie, ale to wciąż solidny piłkarz i bardzo dobry zapchajdziura.
Odpowiedz cytując