Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29825
18.12.2014, 20:22
dla tych którzy oglądają tylko mendia białoruskie, tam tego nie zobaczą chociaż reżimówki miały wypasione kamery , nagrane komórką
http://niezalezna.pl/62503-sumlinski...-przesluchania
teraz Sumliński w Republice
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.12.2014 o godz. 20:25.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906