Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29824
Stary 18.12.2014, 20:13
ktoś to forum moderuje ? , jakiś dzieciak wkleja stek kłamstw , przeinaczeń, insynuacji i jest pewnie z siebie bardzo zadowolony,nie ma zielonki o czym pisze i co wkleja, nawet nie podaje żródła , jakby cokolwiek z tego co wkleił kumał napisał by coś od siebie i zweryfikował stek bzdur , ale po co ? kopiuj wklej i jazda, miałem napisać że dołączy zadaniowiec warszawski emj10 ale się powstrzymałem , niepotrzebnie , zanim skończyłem już był , facet bez gaci ale zawsze gotowy
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 18.12.2014 o godz. 20:16.