Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29820
Stary 18.12.2014, 19:15
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Nic tak nie łączy jak pragnienie koryta...



Najpierw byli w Ruchu Palikota na czele ofensywy antyklerykalnej, teraz przechodzi do konformistycznego, zaściankowego, konserwatywnego PSL-u.
emj10 napisał(a):
Z tego co wiem w PSL-u zwykle startowali ludzie ideowi, a nie z łapanki, więc nie zdarzały się transfery, bądź odejścia z klubu. Oczywiście trafiły się endemity typu Kozakiewicza, ale były to pojedyncze przypadki. Może 1-2 w skali każdych wyborów.
Wniosek z tego taki: ideowi ludzie biorą na swój pokład równie ideowych ludzi. Koń, by się uśmiał.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!