uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

Nic tak nie łączy jak pragnienie koryta...

Najpierw byli w Ruchu Palikota na czele ofensywy antyklerykalnej, teraz przechodzi do konformistycznego, zaściankowego, konserwatywnego PSL-u.
|
emj10 napisał(a):
|
Z tego co wiem w PSL-u zwykle startowali ludzie ideowi, a nie z łapanki, więc nie zdarzały się transfery, bądź odejścia z klubu. Oczywiście trafiły się endemity typu Kozakiewicza, ale były to pojedyncze przypadki. Może 1-2 w skali każdych wyborów.
|
Wniosek z tego taki: ideowi ludzie biorą na swój pokład równie ideowych ludzi. Koń, by się uśmiał.
