Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29810
Stary 18.12.2014, 17:07
uposledzony_ale_kumaty, kerim, Gwiaździsty miejcie się na baczności, bo zaraz yorkuś Was ustawi do pionu. Zasugeruje, że to wszystko wina tego okropnego Kaczora do spółki z Macierewiczem, którzy próbują zaszczuć Bogu ducha winnego Bronka. Niejaki kamikaze od siebie doda, że za wyżej wymienionymi politykami stoi jakaś żydowsko-masońska siła, która planuje zamienić Polskę w kolonię izraelską, a emj10 na koniec napisze długą epistołę, w której ogłosi nam wszystkim, że brudną grę aneksem przeciw Komorowi prowadzi Sasin.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 18.12.2014 o godz. 17:33.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!