uposledzony_ale_kumaty,
kerim,
Gwiaździsty miejcie się na baczności, bo zaraz yorkuś Was ustawi do pionu. Zasugeruje, że to wszystko wina tego okropnego Kaczora do spółki z Macierewiczem, którzy próbują zaszczuć Bogu ducha winnego Bronka. Niejaki kamikaze od siebie doda, że za wyżej wymienionymi politykami stoi jakaś żydowsko-masońska siła, która planuje zamienić Polskę w kolonię izraelską, a emj10 na koniec napisze długą epistołę, w której ogłosi nam wszystkim, że brudną grę aneksem przeciw Komorowi prowadzi Sasin.
