Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
29807
18.12.2014, 16:45
uposledzony_ale_kumaty
napisał(a):
Urzędujący prezydent zeznaje przed sądem. Oświadczył, że nie pamięta kiedy zapoznał się z aneksem do raportu o WSI. Coś czuję, że ktoś beknie za to, że JE Prezydent musiał stanąć przed sądem i odpowiadać na inne pytania niż te Olejnik, Lisa i Kraśki
Bronisław Komorowski: "Może czytałem raport, może czytałem aneks".
Sumliński: kto przyszedł pierwszy do świadka: Aleksander L. czy płk Tobiasz?
BK: nie dysponuję lepszą wiedzą ani lepszą pamięcią.
Kluczowe pytanie Sumlińskiego: "Czy świadek zeznał prawdę w pierwszych, czy w drugich zeznaniach?"
Komorowski: "Pamięć może być zawodna"
Sumliński: Świadek złożył zezn. sprzeczne. PBK: Składałem je w najlepszej wierze. Sąd: Czy może wyjaśnić skąd wzięły się rozbieżności? Nie.
Jeśli pułkownicy WSI oferowali PBK aneks jako zwykłemu posłowie, wali się jego wersja, że i tak by go dostał jako marszałek Sejmu. Kłopoty
"Gdy mówisz prawdę, nie potrzebujesz sobie niczego przypominać." Mark Twain.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA