Nie mogę się doczytać gdzie Gwieździsty krytykuje SKOK wołomin.
Co do Belgii to w
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ch,485962.html napisali, i co mają dziennie przedrukowywać to samo.
Jest napisane min. że chodzi o emerytury, że nie zgadzają się na 67 lat.
A te twoje media dziennie o tym nadają?
Włosi też strajkują
http://www.polskieradio.pl/42/273/Ar...generalny-trwa
I jakoś mnie to wcale nie kręci.
A co tam niezależni pisali o tym doniosłym wydarzeniu
Sakiewicz odznaczony przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy
Czytaj więcej na
http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/is...ampaign=chrome