Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29803
Stary 18.12.2014, 12:42
Nie mogę się doczytać gdzie Gwieździsty krytykuje SKOK wołomin.
Co do Belgii to w http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ch,485962.html napisali, i co mają dziennie przedrukowywać to samo.
Jest napisane min. że chodzi o emerytury, że nie zgadzają się na 67 lat.
A te twoje media dziennie o tym nadają?
Włosi też strajkują
http://www.polskieradio.pl/42/273/Ar...generalny-trwa
I jakoś mnie to wcale nie kręci.

A co tam niezależni pisali o tym doniosłym wydarzeniu
Sakiewicz odznaczony przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/is...ampaign=chrome
Ostatnio edytowane przez york09 : 18.12.2014 o godz. 12:45.