emj10 napisał(a):

|
Kiedyś już pisałem o tym.
|
Pisałeś też duzo o SKOK-u Wołomin tylko "przeoczyłeś" fakt prowadzenia go przez chłopoków z WSI, nie mówiąc o tym (nie wierzę, ze nie wiedziałeś

), że zatrudniali tam tez syna prezia Bula Komorowskiego.
A wracając do Włochów, rozumiem, ze ta 'moda" na Polskę spowodowana jest tez wysokością zarobków ?
A tak a propos Bula, własnie ma zeznawać przed sądem, oczywiście to sąd został pogoniony przed jego oblicze. Ma odpowiadać na pytania oskarżonego dziennikarza Sumlińskiego. Kilka dni wcześniej wymiar tzw. "sprawiedliwości" mocno nastraszył Sumlińskiego, żeby czasem nie zadawał Bulowi niewygodnych pytań o aferę marszałkową. Dopuszczone do transmisji z procesu zostały tylko telewizje reżimowe, w tym "demokratycznym" kraju "25 lat wolności" akredytacji nie dostały oczywiście TV Trwam i TV Republika, aby Bulowi żyło sie lepiej:
Trwa własnie cyrk zwany procesem:
http://niezalezna.pl/62487-przesluch...skiego-relacja
http://niezalezna.pl/62481-komorowsk...ie-oskarzonych
http://niezalezna.pl/62465-prokuratu...awnik-kuriozum
http://niezalezna.pl/62458-niezalezn...-komorowskiego