Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29797
Stary 18.12.2014, 11:17
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś już pisałem o tym.
Pisałeś też duzo o SKOK-u Wołomin tylko "przeoczyłeś" fakt prowadzenia go przez chłopoków z WSI, nie mówiąc o tym (nie wierzę, ze nie wiedziałeś ), że zatrudniali tam tez syna prezia Bula Komorowskiego.

A wracając do Włochów, rozumiem, ze ta 'moda" na Polskę spowodowana jest tez wysokością zarobków ?

A tak a propos Bula, własnie ma zeznawać przed sądem, oczywiście to sąd został pogoniony przed jego oblicze. Ma odpowiadać na pytania oskarżonego dziennikarza Sumlińskiego. Kilka dni wcześniej wymiar tzw. "sprawiedliwości" mocno nastraszył Sumlińskiego, żeby czasem nie zadawał Bulowi niewygodnych pytań o aferę marszałkową. Dopuszczone do transmisji z procesu zostały tylko telewizje reżimowe, w tym "demokratycznym" kraju "25 lat wolności" akredytacji nie dostały oczywiście TV Trwam i TV Republika, aby Bulowi żyło sie lepiej:

Trwa własnie cyrk zwany procesem:
http://niezalezna.pl/62487-przesluch...skiego-relacja

http://niezalezna.pl/62481-komorowsk...ie-oskarzonych

http://niezalezna.pl/62465-prokuratu...awnik-kuriozum

http://niezalezna.pl/62458-niezalezn...-komorowskiego
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 18.12.2014 o godz. 11:32.