Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29796
Stary 18.12.2014, 11:06
Kerim, a jechałeś Pendolino albo tylko wPolityce wyczytałeś?
Dam ci do porównania:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos..._wokol.html#MT

Belgia
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ch,485962.html
Włosi chcą podpalić Włochy, Belgowie Belgię a Kaczyński Polskę. Co też się na tym świecie wyrabia.