Szpen napisał(a):

Po 7 latach wyborczego wpierw.lu wreszcie PiS przed PO:
Poniżej przedstawiamy listę posłów, którzy pobierali ekwiwalent. Podajemy też, w przypadku ilu podróży korzystali z tej możliwości oraz do jakiej partii przynależeli w momencie pobierania równowartości biletów:
1. pos. Adam Rogacki (PiS) - 21 razy
2. pos. Mariusz Antoni Kamiński (PiS) - 18 razy*
3. pos. Adam Hofman (PiS) - 14
4. pos. Łukasz Zbonikowski (PiS) - 14
5. pos. Zbigniew Girzyński (PiS) - 12
6. pos. Stanisław Huskowski (PO) - 6
7. pos. Arkadiusz Mularczyk (SP) - 4
8. pos. Jan Kaźmierczak (PO) - 4
9. pos. Zbyszek Zaborowski (SLD) - 3
10. pos. Cezary Tomczyk (PO) - 2
11. pos. Paweł Suski (PO) - 1
12. pos. Agnieszka Pomaska (PO) - 1
13. pos. Mieczysław Marcin Łuczak (PSL) - 1
14. pos. Jarosław Górczyński (PSL) - 1
15. pos. Robert Biedroń (TR) - 1
|
tak dla porządku , po co wklejasz gów....ane statystyki traktowane jako temat zastępczy ,mało tego są to statystyki "wyprodukowane" przez sikorskiego , tak tego sikorskiego, wklej miliardowe przekręty urbanoplatfusów , to jest temat , niestety zamiatany przez białoruskie reżimowe mendia pod dywan , a ty w tym uczestniczysz
na dobry początek masz pierwszy przekręt urbanoplatfusów, chociaż chronologicznie to jeden z ostatnich
http://wpolityce.pl/gospodarka/22635...owym-pendolino
jak tam z info o walce w Belgii z wiekiem emerytalnym 67 ? masz info z reżimówki ? dowolnej , cały czas czekam