AntyMod napisał(a):

|
Moze po prostu niektorzy maja dosc sluchania i czytania non stop waszych skomlen, blagan, placzow, zalow ,zalatwian i innych takich akcji ...miejcie choc odrobine honoru i bierzcie swa glupote, frajerstwo i nieudolnosc na klate a nie szukajcie wiecznie laski ....tak jak po Celticu dziennikarze pisali ze pol swiata wam wspolczuje- choc jestem pewien ze wiekszosc miala z waszego frajerstwa taka polewke jak z nikogo w europie ....ot weszlo buractwo do pucharow i na dzien dobry strzelilo gafe stulecia , polewka byla z was przednia .....nie pozdrawiam , nie odpisuje na zaczepki - zegnam
|
lepiej bym tego nie przedstawił , chociaż jakby im zawiesili karę to może przy "wsparciu" Hagi wylecą z pucharów na 5 lat ?