Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16820
Stary 17.12.2014, 13:55
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
co by nie powiedzieć o Smudzie to nie można powiedzieć, że nie ma on przysłowiowych 'kontaktów' vide przykład Stilica, nie wiem jakie są obecnie jego stosunki(%) z Peszką i co z niego zostało na tą chwilę(%) ale dawny Peszko i Wojtkowiak(zgadzam się, żeby się przydał, sam nawet go niedawno proponowałem ale mnie jechaliście) to ludzie ponad naszą ligę w dodatku Wojtkowiakowi niedługo kończy się kontrakt, a Peszko jest po dość niezłych przebojach


dodatkowo:
Rengifo
Micanski

przetestować co z nich zostało i na ławę z opcją przedłużenia jak znalazł, pokażesz się z dobrej strony to przedłużamy, a jak nie to spadasz i tyle
A może zamiast ściagania typowego szrotu zacząć jeździć jak Jaga po Polsce, co by zebrać ludzi np. z takiego Rakowa Częstochowa czy innej Blachowalcowni, bo nie dość że młodzi i już sporo potrafią to jeszcze im się chce....
Odpowiedz cytując