Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29783
Stary 17.12.2014, 13:46
Pablo84 nie chcę Ciebie zmartwić, ale warto przeczytać artykuł, z którego pochodzi zdjęcie. Oczywiście można powiedzieć, że to ktoś próbuje naciągnąć, ale jednak w raportach TI idziemy mocno do góry właśnie od 2007 roku kiedy przełamaliśmy tendencję i wyskoczyliśmy z grupy krajów z najgorszym współczynnikiem po bardzo słabej dekadzie przełomu lat 90-tych i poprzedniej dekady.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,tit...wiadomosc.html

Patrząc na kolejne lata, a mianowicie na rok 2013 i 2014 to zanotowaliśmy awans na 35 miejsce i odpowiednio w 2013 mieliśmy dokładnie współczynnik 60 na 100 punktów możliwych do uzyskania, a w 2014 dołożyliśmy jedno oczko w górę.
http://www.transparency.org/cpi2014/results

Żeby nie było, że poprawiam, ale jednak mogło to kogoś wprowadzić w błąd