palikot napisał(a):

Wszystko fajnie, ale Pablo i ty zapominacie jednej zasadniczej rzeczy. Już raz byli u władzy i robili to samo co w gruncie rzeczy kontynuowało PO przez 7 lat.(podwyżka obciążeń pracy, policyjne państwo, wzrost biurokracji, zrzeczenie się suwerenności, brak reform)
|
Odkąd CBA to policja?
Przecież w tej chwili mamy najwięcej w Europie podsłuchów i inwigilacji obywateli. Mógłbyś przypomnieć o co chodziło z tymi obciążeniami pracy oraz wzroście biurokracji?
Kompletnie nie rozumiem jak można porównywać jakąkolwiek inną partę (nawet czerwoną zarazę) do tego czyraka toczącego aktualnie Polskę. Ku...a jak mam te 30 lat, to nie pamiętam tak przeraźliwie aroganckiej władzy. Trzeba po prostu być ślepym, albo być przez nich zatrudnionym, by tego nie widzieć...
http://fakty.interia.pl/raport-tasmy...i-,nId,1576245