kerim1906 naprawdę dziwny jest ten świat! Jedni chcą pracować do 65 a inni ani myślą iść na emeryturę
http://www.fakt.pl/polityka/emerytur...ly,511087.html
Najdziwniejsze to że dąży do tego aby przechodzić na emeryturkę w wieku 65 lat. Niech da dobry przykład!