Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29780
Stary 17.12.2014, 10:11
urbanoplatfusy pobudka , trzeci dzień czekam na pokazanie info z reżimowych mediów i portali o walce w Belgii z podniesieniem wieku emerytalnego do 67 lat , statystyczny leming potrzebuje tej informacji , a białoruskie media na to nie pozwalają , w takim razie statystyczny leming musi się zadowolić wywiadem na ten temat, nagrody dalej nie ma ale szukajcie cierpliwie
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/22...wo-nasz-wywiad