Trykuss napisał(a):

Myślę, że był to sezonowiec na dodatek w paski.
Dean napisał(a):

|
Podobno Wojtkowiak myśli o powrocie do ligi polskiej, ciekawe w jakiej jest formie i czy chciałby do Lecha , czy może do Smudy, do Wisły.
|
Wolałbym tego z Termalici, nie pamiętam nazwiska. Stoper 23 lata ...
O tak właśnie Czerwiński, dzięki piotek
