Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16814
Stary 16.12.2014, 23:08
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
A co sądzicie o tym chłopaku ? Swojego czasu Wisła była nim dosyć poważnie zainteresowana.
http://www.slask.sport.pl/sport-slas...l#TRrel_nc_SST
Myślę, że był to sezonowiec na dodatek w paski.

Dean napisał(a):Wyświetl post
Podobno Wojtkowiak myśli o powrocie do ligi polskiej, ciekawe w jakiej jest formie i czy chciałby do Lecha , czy może do Smudy, do Wisły.
Wolałbym tego z Termalici, nie pamiętam nazwiska. Stoper 23 lata ...

O tak właśnie Czerwiński, dzięki piotek
Ostatnio edytowane przez cfa : 16.12.2014 o godz. 23:33.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując