Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16813
Stary 16.12.2014, 22:06
Podobno Wojtkowiak myśli o powrocie do ligi polskiej, ciekawe w jakiej jest formie i czy chciałby do Lecha , czy może do Smudy, do Wisły.

Odpowiedz cytując