Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
Od: 09.2009
Offline
#
16811
16.12.2014, 18:39
A co sądzicie o tym chłopaku ? Swojego czasu Wisła była nim dosyć poważnie zainteresowana.
http://www.slask.sport.pl/sport-slas...l#TRrel_nc_SST
Trykuss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Trykuss
Znajdź inne posty napisane przez Trykuss