|
Nie wiem czym jesteście zdziwieni, o tym nawet Mięta mówił w październiku, że na poczatku roku ma być kasa od TF, tym bardziej, że przez cały rok był kurek zakręcony. Jakby nie patrzeć to nasz jedyny sponsor, więc raz do roku musi rzucić jakąkolwiek kasę.
Z tego co napisały pismaki kolacja z Cupiałem się bardzo udała, tylko się cieszyć, gdy właściwiel odzyskuje wiarę w sens wspierania Wisły. Wyniki też zrobił swoje, oraz wyjątkowo naprawdę niezła polityka kadrowa. Zawsze może być lepiej, ale w porównaniu do wielu poprzednich okienek było naprawdę nieźle. Teraz tylko sprzedać murzynów (najlepiej w pakiecie) sprowadzić skrzydłowego, napastnika przedłużyć ze Stilliciem i można być umiarkowanym optymistą co do wiosny.
Do Wisły pasuje stwierdzenie, doceń właściciela swego, bo zawsze możesz mieć gorszego. Zobaczycie jak chociażby Lechia nie załapie się do 8 i możni sponsorzy uciekną w lecie aż się będzie za nimi kurzyło.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.12.2014 o godz. 18:24.
|