Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16810
Stary 16.12.2014, 17:42
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
a ja bym jeszcze na rok podbił do Nikoli, nic nie stracimy, a możemy tylko zyskać bo typ raczej poniżej pewnego poziomu nie schodził

http://www.transfermarkt.de/nikola-m.../spieler/24429
Innego poziomu dla odmiany nigdy nie umiał przeskoczyć ale kto wie może po latach parę szarych komórek przybyło?
Odpowiedz cytując