|
[QUOTE=york09;1385288] bo chociaż mieli epizod w pzpr w Polsce po 1989 okazali się ludzmi godnymi , mogę wymienić wielu którzy byli w pzpr ale w nowej rzeczywistości pokazali charakter,
Zgadzam się z tobą . Ale idąc twoim tokiem myślenia to ci wspaniali poszli za prezesem. Reszta to sprzedawczyki nie godni urzędów.
Wszystkich sędziów wkładasz do jednego wora (zresztą prezes też)[/QU
nie, mój tok myślenia mówi że za Kaczyńskim od lat ciągną się gnidy , część z nich faktycznie miała rodowód pezetpeerowski , gorsze jest to że wielu z chwalebnym solidarnościowym życiorysem okazali sie nie lepsi a w wielu przypadkach nawet gorsi , problem Kaczyńskiego z pokomunistycznymi złogami w Pisie to mały pikuś z tym co wyprawia się w Państwie po czy u bula , tam jest śmietanka do tego powiązana ze służbami zarówno cywilnymi jak i wojskowymi
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 16.12.2014 o godz. 15:19.
|