|
bo chociaż mieli epizod w pzpr w Polsce po 1989 okazali się ludzmi godnymi , mogę wymienić wielu którzy byli w pzpr ale w nowej rzeczywistości pokazali charakter,
Zgadzam się z tobą . Ale idąc twoim tokiem myślenia to ci wspaniali poszli za prezesem. Reszta to sprzedawczyki nie godni urzędów.
Wszystkich sędziów wkładasz do jednego wora (zresztą prezes też)
|