Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29767
Stary 16.12.2014, 14:56
bo chociaż mieli epizod w pzpr w Polsce po 1989 okazali się ludzmi godnymi , mogę wymienić wielu którzy byli w pzpr ale w nowej rzeczywistości pokazali charakter,

Zgadzam się z tobą . Ale idąc twoim tokiem myślenia to ci wspaniali poszli za prezesem. Reszta to sprzedawczyki nie godni urzędów.
Wszystkich sędziów wkładasz do jednego wora (zresztą prezes też)